Hd film izleme keyfinin tek adresindesiniz. Online sinema platformumuzda yeni filmleri HD kalitesi ile izleyin.
Reklamı kapat
Reklamı kapat


Reklamı Kapat XReklamı Geçmek için Kapat tuşuna basabilirsiniz

Film açılmıyorsa alternatif partları deneyin. Yorumlarınız bizim için değerli.@ultra

Film Bilgileri

Ali Kundilli 2 izle

Yönetmen:

Faruk Aksoy

Oyuncular:

Ayşegül Atik, Cem Gelinoğlu, Emre Mutlu, Ezgi Tombul, Gulnihal Demir, Hakan Bilgin, Sami Aksu, Zeynep Aktuğ

Yapım Yılı:

2016

Filmin Türü:

Komedi
Vine'dan ünlü olan Cem Gelinoğlunun başrol oynadığı Filmin ilk yapımında tam olarak vizyonda kalma süresinin yirmi beş haftaya ulaştığı Ali Kundilli filmi beş yüzbin insanı aşkın da seyirciye ulaşmıştı. 4 Mart'ta gösterime Ali Kundilli 2 giriyor.

Diğer muadili sayılabilecek bu türdeki yapımlar gibi aradan fazla zaman geçmeden filmi seriye bağlama işini gerçekleştiren yapımcılar filmin fragmanını da bugün yayınladılar.


Aslında sizde fragmanından izlediğiniz üzere, ilk filminden daha da komik görünüyor ve kısa videoları görünen Cem Gelinoğlu bu filmle daha iyi bir performans sergilemiş gibi duruyor. Serinin ilk filminde de olduğu üzere yine senaryosunu kendi yazan Gelinoğlu bu projede de aynı görevi üstlenerek, filmin başrolündedir. Oyuncu kadrosunun da aynı şekilde devam ettiği görünen Ali Kundilli 2 filmini yine aynı başarılı yönetmen Bülent İşbilen’in çektiği film yakında seyircisiyle buluşuyor. Vizyon tarihi şuanda 4 Mart olarak gözüküyor.

Yerli komedi Türündeki film, başrol karakteri Ali’nin evlenerek çoluk çocuk sahibi olması ve yine yaptığı ufak tefek buluşlarla hayallerinin peşinden koşuyor olması ve bu arkadaşı Vedat’la beraber çılgın mucitlik ve projeleri için devam etmesi filmin konusu içinde yer alan doneler olmuştur… Artık başarılarının daha da yaklaştığını düşünen komik ikili çocukluklarından bu yana devam ettirdikleri hikayeleri ve serüvenleri hep hayal kırıklığı ile bitmiş olsa da artık ikisi de evlenmiş ve bir sorumluluk altına girmişlerdir.

Filmin hemen tüm mecralarda duyurumlarına da başlanırken, film oyuncuları ve yönetmeni de kendi kişisel sosyal hesaplarında film ile ilgili görüntüler paylaşıyorlar. Filmin ilkinin 5milyon TL hasılatı olduğunu biliyoruz ve bu film de yine aynı rakamlara muhtemelen ulaşır ve daha fazlasını da alır diye tahmin ediyoruz. Çünkü gerçekten bu sefer komik sahneleri açısından daha da iddialı görünüyor. Filmin diğer oyuncuları arasında ise Vedat karakterini Sami Aksu ve Ali’nin karısı İlknur karakterini de şarkıcı ve oyuncu Recep Aktuğ’un kızı Zeynep Aktuğ rol alıyor. Film beyaz perdeye geldiği an film ile ilgili yorumlarımızı ve değerlendirmelerimizi yine burada paylaşıyor olacağız.Sevgiler


Bu Filme 7 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

Adınız :

Yorumlar

 • messivite

  29.06.2016 12:19 tarihinde yazmış ;

  Filmin tüm partları yenilenmiştir.iyi seyirler

 • messivite

  25.06.2016 9:28 tarihinde yazmış ;

  Film partları yenilenmiştir.iyi seyirler

 • mustafa

  24.06.2016 8:40 tarihinde yazmış ;

  ali kundilli 2 süper arkadaşlar emeğinize sağlık

 • berdelci

  27.02.2016 19:51 tarihinde yazmış ;

  filmi izlemek için can atıyorum

 • Selim

  27.02.2016 18:25 tarihinde yazmış ;

  artık gelsin sinemayaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 • muratq

  27.02.2016 16:35 tarihinde yazmış ;

  hahha merakla bekliyorum 😀 cem gelinoğlu kendini geliştirdi

 • ahmet

  26.02.2016 0:12 tarihinde yazmış ;

  izlemek için ölüyorum ya ali kundilli 1 süperdi budaha güzel duruyor

 • Bu Filmleri İzlediniz mi?
  hiperbet
  Kategoriler
  Film Haberleri
  Reklamı Kapat