Hd film izleme keyfinin tek adresindesiniz. Online sinema platformumuzda yeni filmleri HD kalitesi ile izleyin.
Reklamı kapat
Reklamı kapat


Reklamı Kapat XReklamı Geçmek için Kapat tuşuna basabilirsiniz

Film açılmıyorsa alternatif partları deneyin. Yorumlarınız bizim için değerli.@ultra

Film Bilgileri

Kazanmak İçin – Yasmine Türkçe Dublaj izle

Yönetmen:

Man-Ching Chan, Siti Kamaluddin

Oyuncular:

Aryl Falak, Jazz Hayat, Mentari De Marelle

Yapım Yılı:

2014

Filmin Türü:

Aksiyon
Kazanmak İçin – Yasmine Türkçe Dublaj izle filminin konusu Brunei’de çekilen ilk sinema filmidir. Yasmine, genç bir kızken de standart bir hayat -yaşamamıştır. Erkeklere olan ilgisi ve muhafazakar babasından gördüğü baskı nedeniyle silat adındaki dövüş sanatına ilgi duymaya başlar. Bir süre sonra başarılı bir dövüşçü haline gelen Yasmine, yakında düzenelenecek turnuvaya katılmayı ve burada erkeklerle çarpışmayı göze almıştır.

Bu Filme 3 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

Adınız :

Yorumlar

 • ayşe

  19.10.2015 0:56 tarihinde yazmış ;

  ya arkadaşlar diğer yorumları bilmem ama öncelikle şu gerçeği aklınızdan çıkarmayın bu bir film elbette başrol kazancak ancak önemli olan size verebileceği fikir ve bakış açısıdır.Bazen izlediğiniz bir film sizi ateşlemeye yetebilir unutmayın.
  Fikir motor gibidir,herkeste vardır.Ancak onu harekete geçirebilecek benzin herkeste yoktur.

 • emre

  19.10.2015 0:54 tarihinde yazmış ;

  Silat; Endonezya, Malezya, Brunei gibi müslüman ülkelerde yaygın olan bir yakın dövüş sanatıymış. Bu filmde bir kızın bu dövüş sanatını öğrenerek, bölge müsabakasına katılması işlenmektedir. Bu esnada dikkatli izleyiciler için muhafazakarlığın eleştirisi, muhafazakar toplumda kız-erkek ilişkilerine bakış, baba-kız ilişkileri gibi sosyal konular da dolgu malzemesi olarak kullanılmış. Uzak doğudan Müslüman bir toplumun yapısına göz atabildiğim için zevkle izledim. Arada biraz dövüş hareketleri filan da tempoyu arttırdı ama esasen duygusal bir film. İzlemenizi tavsiye ederim, en azından farklı bir dövüş sanatı hakkında bilgi edinip, uzak bir müslüman diyarı gözlemleme fırsatı yakalarsınız.

 • kemal

  19.10.2015 0:53 tarihinde yazmış ;

  Başlarda olayı tam kavrayamasam ve yasmin’nin nasıl buralara geldiğiniz anlayamasamda son dövüş sahnelerini nefes almadan izledim.

 • Bu Filmleri İzlediniz mi?
  hiperbet
  Kategoriler
  Film Haberleri
  Reklamı Kapat